Sevda'ya bağlayan

Kişisel bakım ve güzellik için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlıyoruz

Hayata da bağlayatıyoruz

Sizi sağlık ve zindeliğin tüm nedenleri konusunda yönlendiriyor

  • Medikal Turizm

    Türkiye'nin en iyi 20'den fazla destinasyonunda ve üniversite hastanelerinde medikal turizm hizmeti veriyoruz. Sunulan hizmetlerin en yüksek kalitede olmasını sağlamak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için güvenebileceğiniz kalifiye tıp uzmanlarımızın gerçek ve sürekli ücretsiz tıbbi takibi ile sağlayabilirsiniz.

  • Danışmanlık

    Son derece önemli ve hatta kritik olan tedavi ve tıbbi bilgilerin doğru kullanımını sorgulamaktadır. Ya da hastalar tecrübeli, bilgi düzeyi yüksek, dürüst bir uzmana danışmak isterler. Uzaktan makul fiyatlarla size sağladığımız şey budur.

  • Mağaza

    Kozmetik ve cilt bakım ürünleri gibi ihtiyacınız olan orijinal medikal ürünleri, multivitaminler ve bağışıklık arttırıcılar gibi genel gıda takviyelerini ve sporculara yönelik gıda takviyeleri ve protein gibi özel multivitaminleri sağlıyoruz.

TÜRKIYE Dünyanın en iyi 10 ülkesinden biri

TÜRKİYE medikal turizm alanında dünyada dokuzuncu sırada yer alıyor.
TÜRKİYE'ye 2022'de 1 milyon 200 bin ziyaretçi sağlık turizmi hizmeti aldı.
TÜRKİYE saç ekimi operasyonları, göz ameliyatları ve tüp bebek operasyonlarında dünyada dördüncü sırada yer alıyor.
Hatta gıda takviyeleri ve tıbbi güzellik ürünlerini de yüksek kalitede üretmeyi başarmıştır.

Neden Biz ?

Profesyonellik, Kalite ve Güven

Tıbbi uzmanlar
Hiçbir hastane veya tıbbi ürün üreticisine bağlı olmayan bağımsız ve uzman doktor ve eczacılardan oluşan bir grubuz. Müşterilerimizin çıkarları ana hedefimizdir ve uzmanlarımız lisansüstü eğitime sahiptir ve minimum 10 yıldan 40 yıla kadar seçkin deneyime sahiptir.
Orijinal ürünler
Sizlere sunduğumuz her ürün, mağazamızdan doğrudan size gelen orijinal ve lisanslı medikal üründür. Kaynağımız sadece Türk eczacılarıyla muhatap olan lisanslı Türk eczaneleri ve medikal depolardır.
Müşteri hizmetleri
Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, en iyi sonuçları ve sağlık durumunuza uygun olanı sağlamak için medikal mağazamızdan satın alma sürecini tamamlamak için uzmanlarımızdan ücretsiz takip, ayrıca ücretsiz danışmanlık ve tıbbi işlemin takibi konusunda size yardımcı olur. Sağlık turizmi kapsamında yapılması planlanıyor.
Ayrıca satış sonrası hizmetleri sağlamak için sizi takip ederler.
Deneyim
0 +
Hizmet edildi
0 +
Hastane ve klinik
0 +
للاستشارات / Consultationscreen tag
TurkeyCanadaPalestine
error: Content is protected !!